Doprava od 89,- Kč

AE2S036LN-SAD

449 Kč s DPH

Skladem

ks
Aku šrubovák ASIST s napětím 3,6V a otáčkami 180/min společně v balení se sadou oboustranných bitů. Šroubovák má lithio-iontovou baterii o kapacitě 1300 mAh. Baterii budete nabíjet 3 až 5 hodin. Snadnější práci vám zajistí vestavěné LED světlo. Více >>

Aku šroubovák od firmy ASIST má napětí 3,6 V s kapacitou baterie 1300 mAh, typ baterie Li-lon. Pro utažení a povolení šroubů a vrutů a obdobné činnosti. Také je možné vrtání malých otvorů. Jednoduché ovládání, rychlé nabíjení a skvělá kapacita baterie. Dalšími výbornou funkcí je LED světlo. Pro zachování kapacity akumulátoru, doporučujeme akumulátor úplně vybít a znovu nabít každé dva měsíce.

Dárek navíc: sada oboustranných bitů.

Výhody Aku šroubováku ASIST

Výhodou aku šroubováku Asist je bezdrátové šroubování a vrtání velký pracovní dosah. Baterie Li-Ion 1300 mAh. Rukojeť pro dlouhé pracovní nasazení. Velmi lehká do ruky.

Proč koupit Aku šroubovák ASIST

Koupí tohoto šroubováku zajistíte nástroj pro utažení či povolení šroubů a vrutů bez námahy. Krátká doba nabíjení, oboustranný bit v základní nabídce. Skvělý záruční a pozáruční servis na výrobky Asist je zajištěn. Skvělá pořizovací cena.

Akumulátorové nebo elektrické nářadí ASIST je vhodné pro domácí a hobby použití, můžete vybírat v příslušných kategoriích. Produkty Asist také najdete v ručním nářadí. Vybírejte dle vaší potřeby. 1x nabíječka 1x oboustranný bit

Hmotnost
0.55
Typ akumulátoru
Li-Ion
Napětí akumulátoru
3.6
Příklep
Ne
Doba nabíjení
5
Počet akumulátorů
1
Otáčky za min. 1 rychlost
180
Kapacita baterie
1300
LED světlo
Ano
Kontaktujte nás!