Doprava od 89,- Kč

79 bodů do věrnostního systému

AE7HPB

1 989 Kč s DPH

Skladem Doba doručení = 2 dny. Zboží zasíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku a nebo platební kartou (v pracovní dny) nebo do 24 hodin od připsání platby na náš účet v případě platby převodem (v pracovní dny)

ks
Kamna na propan-butan. Zdroj z běžné 10 kg PB láhve. Tři stupně výkonu. Bezpečnostní prvky. Více >>

Kamna na Pb

Funkce výrobku:

Kamna na propan-butan zajišťují vytápění i v místech, kde není možno použít jiný zdroj. Tří-stupňová regulace výkonu (1,5kW, 2,8kW, 4,2kW) s bezpečnostními prvky jako je strážce plamene. Napájení z běžné 10 kg propan-butanové lahve.

Technické parametry:

 • Výkon: 1,5 - 4,2 kW
 • Plynová kategorie: I 3B/P (30)
 • Spotřeba: 305 g/hod.
 • Tlak: 30mBar (cz) 
 • Počet stupňů výkonu: 3
 • Strážce plamene - termopojistka
   

Výhody a další parametry kamen :

Mezi výhody kamen patří jejich mobilita a výkon dostatečný pro domácí prostředí.  Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky - bezpečnostní spinač (vypinač) při naklonění a termopojistka.

Popis kamen:

 1. Zapalovač
 2. Regulační knoflík
 3. Skříň pro umístění lahve
 4. Ochranná mřížka
 5. Výhřevné panely
 6. Pojezdová kolečka
 7. Madla
   

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s plynovými spotřebiči. Další bezpečnostní pokyny si předem nastudujte v přiloženém manuálu. Pečlivě uschovejte. Kamna spotřebovávají kyslík, zatímco jsou v provozu. Z tohoto důvodu by měla být přiměřená ventilace v místnostech, ve kterých se kamna používají. Ventilace zajišťuje odstranění zplodin hoření a umožňuje přísun čerstvého vzduchu. Dostatečné větrání by mělo výrazně snížit možnost kondenzace.

Prohlášení o shodě: My, dovozce (dle Zákona č. 22/1997, § 2, odst. e) WETRA-XT, ČR s.r.o. Náchodská 1623, Praha 9, ČR IČO 25632833 prohlašujeme, že výrobek Typ: AE7HPB Název: Plynová kamna na propan-butan splňuje všechna příslušná ustanovení následujících předpisů Evropských společenství: Gas appliance directive /GAD/ 2009/142/EC Testování výrobku a ES přezkoušení typu provedla autorizovaná firma: TÜV Rheinland MBVTI. Hungary Vlastnosti a technické specifikace výrobku odpovídají následujícím normám EU : EN 449 Výrobek splňuje požadavky dle směrnice RoHS (2011/65/EU).

Kontaktujte nás!