Doprava od 89,- Kč EXPRES SERVIS + Dárek

79 bodů do věrnostního systému

XT106010

1 990 Kč s DPH

XTline P19555 Plachta PE 2x2m standard fialová - Rychlé info

Skladem Doba doručení = 2 dny. Zboží zasíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku a nebo platební kartou (v pracovní dny) nebo do 24 hodin od připsání platby na náš účet v případě platby převodem (v pracovní dny)

ks
Kladivo s výměnou hlavou pro upínání vrtáků SDS plus + možnost výměny sklíčidla s použití vrtání válcovou stopkou. Součástí balení je náhradní sklíčidlo, sada sekáčů, plastový box. Více >>

Nabízíme vám ke koupi velmi kvalitní kombinované kladivo s upínáním SDS plus a s možností výměny hlavy. Druhá hlava je součástí balení, stejně tak i sada sekáčů, to vše je uloženo ve velmi odolném plastovém kufru.
Pro výrobce firmu Xtline provozujeme servisní středisko a díky zkušenostem právě z našeho servisu můžeme říct, že tohle kombinované kladivo o výkonu 850 W opravdu obstojí.
Kladnou vlastnotní tohoto stroje je kromě jiných i velmi nízká hmotnost, a to 3,2 kg.
Jako bonus Vám k tomuto kombinovanému kladivu s vyměnitelnou hlavou a sílou úderu 3J nabízíme sadu sekáčů zdarma.
Dále pak také náš EXPRES SERVIS, což není nic jiného než služba pro vás zdarma, která funguje tak, že pokud se s kladivem něco stane v záruční době, tak veškeré náklady a starosti s dopravou, opravou apod. jdou zcela mimo vás.
Více informací pro servis kladiva SDS plus naleznete zde

Hmotnost
3,2 kg
Materiál
dřevěné
Napětí
230 V / 50 Hz
Otáčky
0-1300/min
Příkon
850 W
Síla úderu
3 J
Upínání
SDS-plus
Maximální vrtání do dřeva
30 mm
Maximální vrtání do betonu
28 mm
Maximální vrtání do oceli
13 mm
Kontaktujte nás!