DOPRAVA ZDARMA EXPRES SERVIS + Dárek

219 bodů do věrnostního systému

XT2004

5 490 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Skladem Doba doručení = 2 dny. Zboží zasíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku a nebo platební kartou (v pracovní dny) nebo do 24 hodin od připsání platby na náš účet v případě platby převodem (v pracovní dny)

ks
Kompresor dvoupístový XT line pro výrobu stlačeného vzduchu o maximálním tlaku 8 bar k provozu pneumatického nářadí, stříkacích pistolí, huštění pneumatik apod. Více >>

Nabízíme vám velmi kvalitní dvoupístový olejový kompresor. Pro výrobce firmu Xtline provozujeme servisní středisko a díky zkušenostem právě z našeho servisu můžeme říct, že tento dvoupístový kompresor opravdu obstojí.
Výhodou tohoto kompresoru je pumpa mazaná olejem - tímto se prodlužuje živonostnost kompresoru i při velmi častém používání.
Dva písty zaručí pro změnu vetší výkon kompresoru. Když k tomu přidáte zásobník na vzduch o velikosti 50 L, zjistíte, že tento kompresor je přesně to co hledáte.
Jako bonus Vám k tomuto olejovému kompresoru s tlakovou nádobou o objemu 50 L nabízíme sadu příslušenství zdarma. Dále pak také náš EXPRES SERVIS, což není nic jiného než služba pro vás zdarma, která funguje tak, že pokud se s kompresorem něco stane v záruční době, tak veškeré náklady a starosti s dopravou, opravou apod. jdou zcela mimo vás. Více informací pro servis olejového kompresoru 8 bar, 50L naleznete zde

Hmotnost
39 kg
Kompresor
Olejový
Max. otáčky motoru
2850 min-1
Max. pracovní tlak
8 bar
Napětí
230V / 50Hz
Obsah tlakové nádrže
50 L
Plnící výkon
250L
Příkon
2 200 W
Sací výkon
356 l/min
Výkon motoru
2,2 kW
Použití
beton
Kontaktujte nás!