(1)

DOPRAVA ZDARMA EXPRES SERVIS + Dárek

199 bodů do věrnostního systému

XT140H

4 990 Kč s DPH

XTline P19555 Plachta PE 2x2m standard fialová - Rychlé info

Skladem Doba doručení = 2 dny. Zboží zasíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku a nebo platební kartou (v pracovní dny) nebo do 24 hodin od připsání platby na náš účet v případě platby převodem (v pracovní dny)

ks
Lehká konstrukce míchačky umožňuje snadnou manipulaci. Míchačka stavební k míchání stavebních směsí, malt a jiných materiálů s objemem bubnu 140l. Míchačka má možnost oboustranného vyklápění a je určena pro drobné stavby. Více >>

Nabízíme vám velmi kvalitní stavební míchačku. Tato stavební míchačka má možnost oboustraného vyklápění a objem bubnu 140 L. Je vybavena kolečky pro snadnou manipulaci. Určitě oceníte i její velmi nízkou hmostnost - 25 kg. Výkon motoru je stanoven na 650 W.
Pro výrobce firmu Xtline provozujeme servisní středisko a díky zkušenostem právě z našeho servisu můžeme říct, že tato míchačka obstojí zejména u drobných staveb.
Jako bonus Vám k této stavební míchačce nabízíme sadu krycí plachtu zdarma. Dále pak také náš EXPRES SERVIS, což není nic jiného než služba pro vás zdarma, která funguje tak, že pokud se s kompresorem něco stane v záruční době, tak veškeré náklady a starosti s dopravou, opravou apod. jdou zcela mimo vás.
Více informací pro servis stavební míchačky 140 L naleznete zde

Hmotnost
25 kg
Maximální otáčky motoru
2800 ot/min
Napětí
230V / 50Hz
Výkon motoru
650 W
Objem míchačky
140 L
Průměr otvoru bubnu
60 cm
Průměr kol
20cm X 4,38cm
Kontaktujte nás!