V této kategorii najdete motorové sekačky na trávu. Ať máte zahradu jakéhokoliv tvaru nebo velikosti a s anglickým trávníkem nebo metrovou trávou na sušení, určitě pro vás máme nástroj na posekání!

Nejméně namáhavou cestou jak udržovat krásný trávník na vaší zahradě je koupit si robotickou sekačku. Prostě ji vypusťte na zahradu a o zbytek se nestarejte.
Klasická motorová sekačka s pojezdem vám trávu nejen poseká ale také ji u toho posbírá. Máme ji ve varinách s benzínovým motorem a elktrickým motorem, přičemž nově můžete mít i Aku sekačku. Její hlavní výhodou je, že při sekání za sebou nemusíte tahat prodlužovací šňůru.

Na větší trávu budete potřebovat strunovou sekačku nebo rovnou křivinořez. Strunová sekačka je menší a obratnější a dobře se s ní sekají místa kde se s velkou sekačkou nedostanete jako jsou rohy a různá zákoutí. Křovinořez je asi nejvšestranější pomocník, posekáte s ním trávu jakékoliv velikosti a je vinikajicí hlavně na nerovné povrchy které by jste jinou sekačkou těžko sekali.

Jestli máte větší zahradu a sekačku raději řídíte než tlačíte, máme něco i pro vás. Stačí se podívat do sekce Zahradní traktory.