Servis

Asist Husqvarna Stiga
XTline Sharks Fieldmann


Dovolujeme si vás upozornit, že jsme jediné servisní středisko na nářadí Asist v ČR a SR.
Veškeré záruční i pozáruční opravy značky Asist v České republice a na Slovensku tedy provádějí výhradně naši technici. Z toho vyplývá vysoce profesionální přístup k případným poruchám a závadám na nářadí Asist. Díky znalostem tohoto typu nářadí se můžeme pyšnit opravdu krátkou lhůtou vyřízení Vašich zakázek a to ať jde o záruční servis nebo ten pozáruční.

Další značkou u které máme zmocnění dělat záruční a pozáruční servis je značka Fieldmann. I zde máme bohaté zkušenosti se servisem veškerého ručního elektrického nářadí a zahradní techniky. Právě díky zkušenostem vám můžeme nabídnout rychlé řešení vašeho problému. 

Pozáruční servis provádíme i pro nářadí značek:

Makita Bosch Extol
Milwaukee Erba Sharks


Jelikož jsme prodejci i dalšího elektrického nářadí a techniky, vycházíme vstříc svým zákazníkům a u ostatních námi prodávaných značek zajišťujeme pozáruční servis celého sortimentu. Pokud nářadí koupíte od nás snažíme se o co nejrychlejší servis v rámci možností a okolností.
Máte-li ruční nářadí jiné značky můžete se dotázat, zda vám můžeme pomoci i v tomto případě. Ve většině případů jsme toho schopni.

 

Samozřejmostí je i prodej náhradních dílů. Díky velkému množství těchto dílů není možné bohužel spustit on-line katalog, proto v případě Vašeho zájmu o nějaký náhradní díl je nutné volat na servis ( 725 667 833 ), kde Vám zodpovíme případné dotazy.
V případě jakéhokoliv požadavku na náhradní díl si prosím před telefonickým dotazem připravte přesné typové označení Vašeho nářadí.
Objednávky náhradních dílu provádějte výhradně mailem na adrese servis@naradi-asist.cz

NA ONLINE CHATU NA DOTAZY OHLEDNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A OPRAV NEODPOVÍDÁME - JE NUTNÉ VYUŽÍT KONTAKTY NÍŽE UVEDENÉ
 

Kontaktní údaje na servis:

tel:    725 667 833       
Fax: 226 013 946
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz